Mezinárodní svátky

Jak zabavit děti ve volném čase

Jak zabavit děti ve volném čase

Jak zabavit děti ve volném čase

Pokud hledáte způsoby, jak zabavit své děti, nemusíte se spoléhat jen na televizi nebo videohry. Existuje spousta kreativních a interaktivních aktivit, které mohou děti udržet zaneprázdněné a šťastné, navíc spolu strávené chvíle jsou nenahraditelné.

Zde je pár nápadů, které vám mohou pomoci vytvořit nezapomenutelné zážitky pro vaši rodinu. Naše tipy se mohou hodit na různé oslavy doma nebo zahradě, na svatbách nebo při dlouhých cestách v letadle.

 Tvořivé dílny:

1.Malování

Poskytněte dětem papír, pastelky, barvy. Mohou vytvářet obrázky, modely, nebo dokonce vlastní příběhy svět fantazie je nekonečný. Můžete také zkusit malování na textil, mohou to být polštářky nebo taštičky, které se pak hodí na cestování. Využijete je i například do školky, školy jako pytlík na bačkory. Naše kreativní sady obsahují rovnou i fixy, takže se rovnou můžete pustit do barvení. Obrázek je vždy nutné vypodložit kartonem nebo nějakou podložkou kvůli propsání na druhou stranu.

Kreslící polštářek 30x30cm motiv kaktusyKreslící polštářek 30x30cm motiv vílyPlátěná kreslící taška vílyPlátěná kreslící taška kaktusy

 

 2.Korálkování

To je má nejoblíbenější činnost, na korálkové tvoření pořádám i různé korálkové dílničky. V nabídce jsou i hotové sady, které obsahují materiál na výrobu náramků

Kreativní sada dřevěné korálky s gumičkou

3.Piknik na zahrádce

Udělejte si piknik ve vaší zahradě nebo na balkoně. Připravte si občerstvení a hry jako je frisbee, fotbal nebo skákání přes švihadlo. 

4.Kuchařská Show

Zorganizujte kuchařskou soutěž, kde každé dítě připraví svůj vlastní pokrm s vaší pomocí. Nechte je vyzkoušet nové recepty nebo vytvořit vlastní kulinářské kreace.

5.Venkovní výlety

Podnikněte výlet do přírody, kde mohou děti prozkoumávat lesy, jezera nebo hory. Můžete sbírat suvenýry jako jsou listy, kameny nebo sušené květiny. Vyzkoušejte s nimi různé aranžování k přírodninám se výborně doplňují stuhy, krajky korálky. Pokud se Vám nikam nechce vyrážet do přírody najdete u nás i krásnou Sadu košíček ve které najdete vše potřebné, budete k tomu potřebovat už jen tavnou pistoli.

Kreativní sada na tvoření košík

Najděte skvělý způsob , jak strávit čas spolu a podpořit spolupráci a soutěživost. S těmito zábavnými aktivitami budou vaše děti plné energie a radosti, a vy budete mít možnost strávit kvalitní čas spolu jako rodina. Pamatujte, že nejlepší zábava často nevyžaduje složité vybavení nebo finanční prostředky, ale spíše vaši přítomnost a podpora.

Mezinárodní den matek

Mezinárodní den matek

Mezinárodní den matek každý rok připadá na druhou neděli v květnu, se celý svět spojuje k oslavě mateřství a lásky během Mezinárodního dne matek. letos to vychází na 12.5. Tento významný den slouží jako příležitost k vyjádření vděku a uznání všem matkám za jejich nekonečnou obětavost, lásku a péči, kterou věnují svým dětem.
 
Mezinárodní den matek není pouze o dávání květin a dárků. Je to také čas na zamyšlení nad tím, jak mocný a neocenitelný vliv mají matky na naše životy. Jejich láska a podpora jsou základem našeho růstu a úspěchu. Proto bychom měli věnovat tento den nejen materiálním dárkům, ale také časem a pozorností, abychom svým matkám ukázali, jak moc si jich vážíme.
 
V mnoha zemích se Mezinárodní den matek slaví různými způsoby. Někde se konají rodinné oslavy a pietní aktivity, zatímco jinde se pořádají veřejné akce a festivaly. Bez ohledu na způsob oslavy je však základním poselstvím tohoto dne děkování a uznání všem matkám za jejich nezištnou lásku a obětavost.
 
Takže při blížícím se Mezinárodním dni matek si vezměte čas, abyste své matce poděkovali za všechno, co pro vás udělala. Ať už je to slovy, dárkem nebo jednoduše objetím, projevte svou lásku a vděčnost vůči té nejdůležitější ženě ve vašem životě.
 
P.S. Máte už dárek pro maminku je nejvyšší čas
Povlak na polštář 40x40cm  motiv Cibulák
Plátěná taška přes rameno ruční tisk cibulák
Souprava prostírání ś ubrusem motic Cibulák