Jak zabavit děti ve volném čase

Jak zabavit děti ve volném čase

Pokud hledáte způsoby, jak zabavit své děti, nemusíte se spoléhat jen na televizi nebo videohry. Existuje spousta kreativních a interaktivních aktivit, které mohou děti udržet zaneprázdněné a šťastné, navíc spolu strávené chvíle jsou nenahraditelné.

Zde je pár nápadů, které vám mohou pomoci vytvořit nezapomenutelné zážitky pro vaši rodinu. Naše tipy se mohou hodit na různé oslavy doma nebo zahradě, na svatbách nebo při dlouhých cestách v letadle.

 Tvořivé dílny:

1.Malování

Poskytněte dětem papír, pastelky, barvy. Mohou vytvářet obrázky, modely, nebo dokonce vlastní příběhy svět fantazie je nekonečný. Můžete také zkusit malování na textil, mohou to být polštářky nebo taštičky, které se pak hodí na cestování. Využijete je i například do školky, školy jako pytlík na bačkory. Naše kreativní sady obsahují rovnou i fixy, takže se rovnou můžete pustit do barvení. Obrázek je vždy nutné vypodložit kartonem nebo nějakou podložkou kvůli propsání na druhou stranu.

Kreslící polštářek 30x30cm motiv kaktusyKreslící polštářek 30x30cm motiv vílyPlátěná kreslící taška vílyPlátěná kreslící taška kaktusy

 

 2.Korálkování

To je má nejoblíbenější činnost, na korálkové tvoření pořádám i různé korálkové dílničky. V nabídce jsou i hotové sady, které obsahují materiál na výrobu náramků

Kreativní sada dřevěné korálky s gumičkou

3.Piknik na zahrádce

Udělejte si piknik ve vaší zahradě nebo na balkoně. Připravte si občerstvení a hry jako je frisbee, fotbal nebo skákání přes švihadlo. 

4.Kuchařská Show

Zorganizujte kuchařskou soutěž, kde každé dítě připraví svůj vlastní pokrm s vaší pomocí. Nechte je vyzkoušet nové recepty nebo vytvořit vlastní kulinářské kreace.

5.Venkovní výlety

Podnikněte výlet do přírody, kde mohou děti prozkoumávat lesy, jezera nebo hory. Můžete sbírat suvenýry jako jsou listy, kameny nebo sušené květiny. Vyzkoušejte s nimi různé aranžování k přírodninám se výborně doplňují stuhy, krajky korálky. Pokud se Vám nikam nechce vyrážet do přírody najdete u nás i krásnou Sadu košíček ve které najdete vše potřebné, budete k tomu potřebovat už jen tavnou pistoli.

Kreativní sada na tvoření košík

Najděte skvělý způsob , jak strávit čas spolu a podpořit spolupráci a soutěživost. S těmito zábavnými aktivitami budou vaše děti plné energie a radosti, a vy budete mít možnost strávit kvalitní čas spolu jako rodina. Pamatujte, že nejlepší zábava často nevyžaduje složité vybavení nebo finanční prostředky, ale spíše vaši přítomnost a podpora.