Mezinárodní den matek

Mezinárodní den matek každý rok připadá na druhou neděli v květnu, se celý svět spojuje k oslavě mateřství a lásky během Mezinárodního dne matek. letos to vychází na 12.5. Tento významný den slouží jako příležitost k vyjádření vděku a uznání všem matkám za jejich nekonečnou obětavost, lásku a péči, kterou věnují svým dětem.
 
Mezinárodní den matek není pouze o dávání květin a dárků. Je to také čas na zamyšlení nad tím, jak mocný a neocenitelný vliv mají matky na naše životy. Jejich láska a podpora jsou základem našeho růstu a úspěchu. Proto bychom měli věnovat tento den nejen materiálním dárkům, ale také časem a pozorností, abychom svým matkám ukázali, jak moc si jich vážíme.
 
V mnoha zemích se Mezinárodní den matek slaví různými způsoby. Někde se konají rodinné oslavy a pietní aktivity, zatímco jinde se pořádají veřejné akce a festivaly. Bez ohledu na způsob oslavy je však základním poselstvím tohoto dne děkování a uznání všem matkám za jejich nezištnou lásku a obětavost.
 
Takže při blížícím se Mezinárodním dni matek si vezměte čas, abyste své matce poděkovali za všechno, co pro vás udělala. Ať už je to slovy, dárkem nebo jednoduše objetím, projevte svou lásku a vděčnost vůči té nejdůležitější ženě ve vašem životě.
 
P.S. Máte už dárek pro maminku je nejvyšší čas
Povlak na polštář 40x40cm  motiv Cibulák
Plátěná taška přes rameno ruční tisk cibulák
Souprava prostírání ś ubrusem motic Cibulák